Kingdom Come: Deliverance İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaşıldı

Fahri Gün 06 Haz 2018 Oyun 273  0

2018 yılının başlarında çıkan ve tabiri caizse yıla damga vuran Kingdom Come: Deliverance, sahip olduğu fonksiyonlarla epey dikkat çekmişti. Fakat oyunda yer alan bazı hatalar da can sıkıyordu. İşte geliştirici ekip bu hatalar ile ilgili önemli bir güncelleme yayınladı.

Kingdom Come: Deliverance için 1.05 güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme sayesinde oyunda bulunan 200 kadar hatadan kurtuluyorsunuz. Aynı zamanda önemli yeni özelliklere de kavuşuyorsunuz.

Güncellemeyle birlikte oyuan yeni envanter araçları eklendi. Yeni simüle kadın kıyafetleri dahil edildi ve aynı zamanda kiliseden günah çıkarma özellikleri eklendi.

Orta çağ döneminde geçen, karşımıza bir açık dünya oyunu olarak çıkan ve böylece o zamanın medeniyetlerini, kültürlerini bizlerle  tanıştıran Kingdom Come: Deliverance, aynı zamanda yönettiğimiz ana karakterimizin hikayesine fena halde odaklanmamızı sağlıyor. Hikaye ve oynanış konusunda epey iddialı olan oyun, inceleme puanlarından da genel olarak yüksek puanlar alıyor.

Kingdom Come: Deliverance için paylaşılan yeni 1.05 güncellemesini yapmanız epey önem teşkil ediyor. Güncellemeyle birlikte hem hataların hem de performans sorunlarının önüne geçebiliyorsunuz. Eğer Steam kütüphanenizde Kingdom Come: Deliverance varsa güncelleme yapmak için bir şey yapmanıza gerek yok çünkü otomatik olarak yüklenir. Ancak otomatik indirmeyi kapattıysanız manuel olarak mutlaka kontrol etmenizi öneririz.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)