Galaxy S10 Telefonuna Format Atma Yöntemi

Fahri Gün 30 May 2020 Mobil 290  0

Bu yazımızda Samsung’un popüler modellerinden biri olan Galaxy S10 akıllı telefonuna nasıl format atılabileceği, telefonun nasıl sıfırlanabileceği konusuna değinmekteyiz. İşte ayrıntılar…

Android işletim sistemli akıllı telefonlarda cihazları eski durumuna getirmek, sıfırlamak gayet basit olup, Samsung Galaxy 10 akıllı telefonunu da fabrika ayarlarına döndürme işlemi kolay bir işlemdir. Hemen birkaç adımda format işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İşleme başlamadan önce, işlemi tamamladığınız zaman telefonunuzdaki tüm verilerin otomatik olarak silineceğini belirtelim ve devam edelim:

Galaxy S10 Fabrika Ayarlarına Döndürme:

İlk olarak telefonunuzun Ayarlar bölümünü açın ve oradan Yedekle ve Sıfırla sekmesine dokunup Fabrika Ayarlarına Geri Yükle komutuna tıklayın. Ardından aşağıda yer alan Sıfırla seçeneğine dokunun. Sizden güvenlik kodu bilgisi istenecektir. Ekran kilidini girdikten sonra işleme devam edebilirsiniz.

Her Şeyi Sil Komutu

Ardından Her Şeyi Sil seçeneğine basınız. Böylece telefonunuz yeniden başlatılacak ve tekrar açıldığı zaman tamamen fabrika ayarlarına dönmüş bir halde çalışacaktır. Söz konusu yöntem Galaxy S10 Plus akıllı telefonunda da aynıdır. Bu sıfırlama işlemleri genellikle bir akıllı telefonu devretmek istediğiniz zaman oldukça işe yaramaktadır çünkü her şey tamamen silinir.
Etiketler: ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)