En Tuhaf Xiaomi Ürünleri

Fahri Gün 20 Tem 2020 Teknoloji 242  0

Yeni yazımızda en enteresan Xiaomi marka teknolojik ürünlerin neler olduğu konusuna değindik. İşte ilginç Xiaomi ürünleri…


Özellikle akıllı telefon kategorisinde yakından tanıdığımız markaladan biri olan Xiaomi, yalnızca akıllı telefon kategoirsiiyle sınırlı kalan bir marka değil. Pek çok alanda da faaliyet göstermekte. Özellikle bazı ürünleri var ki son derece ilginç.


İşte en ilginç Xiomi ürünleri :


Xiaomi Yeelight


Xiaomi Yeelight ürünü akıllı bir ampül olup temel yeteneği telefonunuzdan ampulü kontrol etme imkanı tanıyor olması. Fiyatı ise yaklaşık 170 TL.


Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle


Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle tarz itibariyle oldukça ilginç bir ürün çünkü su ısıtmaya yarıyor. Bluetooth Kettle ile yerinizden kalkmadan su ısıtıabiliyorsunuz. Bu sıra dışı ürünün fiyatı ise 329,90 TL.


Mi Dokunmatik Ekran Eldiveni


Soğuk kış günlerinde elimizde eldiven varken akıllı telefon ekranını yönetmekte zorluk çekebiliriz. İşte bu gibi durumlarda Mi Dokunmatik Ekran Eldiveni bir hayli işe yarıyor.


Xiaomi Sırt Çantası


Aslına bakarsanız sırt çantası elbette enteresan bir ürün değil ancak bir teknoloji markası tarafından üretilmesi ilginç bir durum. Xiaomi sırt çantası bu bağlamda enteresan ürünlerden biri olarak öne çıkıyor.


Xiaomi Termos


Xiaomi markasının termos ürünü de bulunuyor. Üstelik bu ürün herhangi bir akıllı ibaresi ile de gelmiyor yani bildiğiniz termos. Xiaomi’nin böyle bir ürün sunması da yine ilginç bir husus.


Mi Sivrisinek Kovucu


Xiaomi şirketinin sivrisinek kovucu ürünü de bulunuyor. Xiaomi M Sivrisinek Kovucu ile Xiaomi’nin akla gelebilecek her ürünü üretebileceğini görüyoruz doğrusu.
Etiketler:
PS5 GameShare Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Honor V7 Pro Modeli Çıkışını Gerçekleştiriyor
Elektronik Komponent Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Popüler Çağrı Kaydı Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)