En İyi 5 Güvenlik Kamerası

Fahri Gün 16 Şub 2023 Teknoloji 235  0

Bu içeriğimizde en başarılı güvenlik kameralarına değiniyor, en iyi 5 güvenlik kamerasına ilişkin olarak maddeler halinde bilgilere yer veriyoruz.

Güvenlik kameraları 7/24 kayıt alabilme özellikleriyle gerek evlerde gerek iş yerlerinde güvenliği sağlamaktadır. Hırsızlık, yağma gibi olumsuz durumların ortaya çıkarılmasında ve engellenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Peki güvenlik kameralarından öne çıkanlar hangileridir? Yazımızda bu hususta popüler olan 5 güvenlik kamerasına yer veriyoruz.

XNV-8080R

Gelişmiş video işleme analitik yetenekleri bulunmakta olan XNV-8080R kamerası Hanwha markası tarafından oluşturulmuştur. Güvenliği sağlama noktasında son derece iyi bir kamera olup, acil durumlar için gayet ideal bir kameradır. Özellikle IP kamera sistemleri arasında öne çıkan uyarı sistemi bulunmaktadır.

Hikvision DS-2CD5546GO-IZHS

DS-2CD5546GO-IZHS ürünü çok düşük ışı performansı ile çalışmakta olan bir güvenlik kamerası olup, video analitik yeteneğinden oluşmaktadır. Kamera Darkfighter teknolojisine sahiptir. Hat geçiş, izinsiz giriş, nesne kaldırma v.b. özelliklere sahiptir.

Hanwha SNP-L6233H PTZ Kamera

SNP-L6233H PTZ, uzakta bulunan nesneleri kolayca algılayabilmektedir. Karanlık ortamlarda görüş mesafesi 100 metreye kadar çıkmaktadır. Uzun menzilli IR aydınlatmadan oluşmaktadır. 3X zoom lensten oluşmaktadır.

Imou Smart Cue 2 C22E

Smart Cue 2 C22E ürünü en karanlık yerleri mükemmel şekilde aydınlatmaktadır. 256 GB SD kart destekli görüntü depolama özellikli olarak tasarlanmakta olan ürün 1080p görüntüyü kaydetmektedir. Evde, iş yerinde olmasanız dahi kameraları her yerden takip etmek kolaylaşmaktadır.

Xiaomi Mijia Smart Home

Xiaomi’nin Mijia Smart Home isimli kamerasının Full HD ekran çözünürlüğü bulunuyor. Ön kısmında algıladığı cismi kullanıcının telefonuna bildirim olarak sunuyor. Talkback teknolojisiyle tasarlanmış olan bir üründür.

Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)