Çocuklara Yönelik Akıllı Saat Önerileri

Fahri Gün 13 Şub 2023 Teknoloji 287  0

Bu içeriğimizde çocuklar için üretilmiş olan akıllı saatlere değiniyoruz. İşte çocuklara yönelik olan akıllı saat modelleri…

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G

TCL markasının MT40X Movetime Family Watch 4G isimli cihazı GPS ve kameraya sahip olan bir üründür ve sesli görüşme fonksiyonu için destek sağlamaktadır. Ürünün su geçirmezlik özelliği de bulunmaktadır. Cinsiyet tercihi ve SMS fonksiyonları bulunmakta olan akıllı saat modelinin adımsayar özelliği de bulunmaktadır.

Wiky Watch

Akıllı saatin GPS, kamera, ayak izi takip, acil arama tuşu, sesli mesajlaşma gibi fonksiyonları bulunmasının yanı sıra saatin suya karşı dayanıklılığı bulunmaktadır. Bu sayede akıllı telefonun ekranının içerisine su girmesi büyük oranda engellenmektedir.

Xiaomi UM92

Bu akıllı saatin en belirgin ve en işe yarayan özelliği su geçirmez bir yapıya sahip olmasıdır. Çünkü çocuklar bileklerinde yer alan akıllı cihazı ellerini yıkamadan önce genelde çıkarmaz. Her alanda ürünler çıkartan Xiaomi markası akıllı saat modellerinde de büyük oranda gelişmiştir. GPS ve kamera özelliği de bulunmakta olan üründe kalp ritim ölçme ve adımsayar fonksiyonu bulunmaktadır.

Lenovo S2PRO

Akıllı saatin uyku takibi, su geçirmezlik özelliği, titreşim özelliği, kalp ritim ölçme özelliği, adımsayar özelliği v.b. özellikleri bulunmaktadır. Su geçirmemekte olan ürün böylece çocuklar için oldukça uygundur.

Smartberry Z2 LBS Konumlu Çocuk Saati

Akıllı saatin kamera, ders modu, oyun gibi fonksiyonları bulunmakta olup, adımsayar, sesli mesajlaşma, galeri, acil durum feneri, GPS gibi önemli pek çok fonksiyonu daha bulunmaktadır.

Etiketler: ,
Doğal Dil İşleme Hakkında Bilgiler
Teknolojide Origami
Grafen Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Türksat 6a’nın Fırlatılmasına Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)