Discord Uygulamasına Yeni Bir Özellik Daha Eklendi

Fahri Gün 21 Haz 2018 Teknoloji 297  0

Popüler mesajlaşma ve sesli görüşme uygulamalarından Discord için yeni bir özellik eklendi. Discord renk körleri çin düzenlendi.

Günümüzde Discord uygulaması giderek daha yaygın bir hale geliyor. Temelde bir mesajlaşma uygulaması olan Discord, özellikle sesli grup görüşmeleri için çok elverişli bir platform. Son zamanlarda ülkemizde de yaygın olarak kullanılan Discord’un hem mobil hem masaüstü sürümü bulunuyor. Şimdi Discord uygulaması için eklenecek yeni özellikle beraber uygulamanın kullanıcı kitlesinde de artış bekleniyor. Güncellemeyle Discord daha kullanışlı bir hale geliyor.

Discord uygulamasının eski halinde renk körleri için uygulamayı kullanmak biraz zordu. Ancak artık uygulamayı renk körleri de rahatlıkla kullanabilecek. Discord durumlarının renkleri değiştirildi ve renk körlerinin ayırt edebileceği şekilde düzenlendi. Aynı zamanda ekstra bazı ikonlar da eklenerek uygulama durumlarının daha ayrıntılı ve kapsayıcı olması sağlandı.

Özellikle takımların çok kullandığı bir uygulama

Discord, özellikle grup görüşmesi yapmak isteyen oyuncuların takımlarıyla beraber kullandığı önemli bir uygulama. Kesintisiz sesli görüşmeler sağlamasının yanı sıra farklı oda kombinasyonları bulunan Discord, bir yandan oyununuzu oynarken bir yandan da sesli görüşmeleri yapıp arkadaşlarınızla taktikler hazırlamanıza yarıyor.

 

Etiketler:
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)