Leagoo Power 5 Akıllı Telefonu Alışılmışın Dışında Bir Batarya Sunacak!

Fahri Gün 21 Haz 2018 Mobil 264  0

Akıllı telefon kategorisine batarya konusunda son derece iddialı yeni bir model daha geliyor. Leagoo Power 5 isimli akıllı telefon, alışılmışın dışındaki batarya performansı ile hayran bırakacak gibi gözüküyor. 

Her ne kadar çok ünlü bir geliştirici tarafından geliştirilmiyor olsada Power 5, önümüzdeki sürecin en çok konuşulan telefonlarından biri olabilir. Çünkü iddialara göre bu telefon 4 gün kadar hiç şarj edilmeden dayanabilecek. Geliştirici şirket telefonda 7000 mAh devasa bir bataryanın bulunduğunu, bu sayede hiç şarj edilmeden 4 gün boyunca dayanabildiğini açıkladı.

Ürünün bataryası ile ilgili açıklanan diğer bir bilgi de dikkat çekici. İddia edilene göre cihaz sadece 5 dakika süreyle şarj edildikten sonra 3 saate kadar aralıksız konuşma imkanı veriyor. Yani sadece 5 dakikalık bir şarjla 3 saat sesli konuşmaya yetecek kadar enerji üretiyor.  Ürünün 2.5 saat içerisinde de yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj olabildiği açıklandı.

Üründe bulunan diğer bazı özellikler de belli oldu. Leagoo Power 5, çift arka kameraya ve tek selfie kamerasına sahip olacak. 5.99 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan model, Full HD çözünürlük sunacak. Telefonda MT6763 çipset bulunacak. Yüz tanıma ve parmak izi teknolojisi gibi son zamanların dikkat çeken teknolojilerine de sahip olacak. Ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı şu an belli değil.

Etiketler: ,
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var
Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)