BenQ XR3501 Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 15 Nis 2018 Teknoloji 613  0

BenQ XR3501 monitörü şu an Hepsiburada üzerinde büyük bir indirimle satılıyor. Yüzde 15 indirimle avantajlı bir fiyattan satın alınabilen ürün, sahip olduğu özellikler bakımından oyuncuların tam da aradığı cinsten.

Kaliteli bir monitör arayanlar için BenQ XR3501 gerçekten de iddialı bir ürün olarak dikkat çekiyor. İlk olarak yeni teknoloji curved yapısından bahsetmek lazım. Bu monitör 1800R kavisli ve böylece sizi oyun heyecanının içerisine sokuyor. 35 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan cihazın paneli ise IPS. Söz konusu IPS panel, her açıdan renkli görüntü sunmaya yardımcı olan bir ürün.

Yani bu monitörü televizyon gibi film izlemek ve benzeri işler yapmak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan cihazın IPS panelden kaynaklı olan 4 ms tepki süresine sahip olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Cihaz 2560x1080p çözünürlüğe sahip ve bu çözünürlükte 144 Hz’ye çıkabiliyor. Hepsiburada tarafından sunulan indirimden bahsedecek olursak; Ürün şu an Hepsiburada üzerinde yüzde 15 indirim aldı ve 3501 TL’den satılıyor. İndirimin ne zaman sona ereceği belirsiz fakat stoklarla sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Yani her an geçersiz olabilir.

Bu sebeple şu sıralar hem çok iyi görüntü kalitesine hem de oyuncular için aranan performansa sahip bir monitör arıyorsanız değerlendirmenizi öneririz.

Etiketler: ,
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)