App Store

App Store’da Ücretsiz Denemeleri Apple’ın Yeni Gözdesi Oldu

Fahri Gün 13 Oca 2018 Teknoloji 238  0

App Store uygulamasında yer alan ücretsiz deneme fırsatı sunan programların sayısı ciddi ölçüde arttırıldı. Apple, ücretsiz abonelik sistemlerini çoğaltıyor ancak sadece kısıtlı bir süreliğine. İşte ayrıntılar…

Popüler teknoloji devi Apple, sanal mağazası App Store’da sık sık önemli değişiklikler uyguluyor. Şirket, App Store içerisinde bu kez de ücretsiz denemelere ağırlık veriyor. Esasen ücretsiz abonelik mümkün olan bazı uygulamalar zaten App Store’da ayriyeten listeleniyordu fakat şu an olduğu kadar öne çıkarılmıyordu. Apple şu günlerde hem bu uygulamaların sayısını arttırdı hem de daha fazla öne çıkarmaya başladı.

Söz konusu uygulamalara ulaşabilmek için App Store içerisinde Uygulamalar alanına girin. Sayfayı aşağıya kaydırdığınızda Popüler Kategoriler bölümünün altında Hemen Abone Ol başlığı ile listelenen ücretsiz abone olunabilen uygulamaları göreceksiniz. O kısımdan ücretsiz aboneliklerinizi başlatabilirsiniz fakat orada belirtilen fiyatın sadece aylık veya yıllık olduğunu sanmayın. Orada aylık, yıllık ve hatta haftalık abonelik şeklinde olan uygulamaların hepsi belirtilmiş. Bu yüzden denemeye başlamadan önce onları inceleyebilirsiniz.

Yine dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise bu aboneliklerin ücretsiz deneme süresi dolduğunda da devam etmesidir. Ücretsiz deneme süresi dolduğunda aboneliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hesabınızdan para çekilebilir.

Etiketler:,
WhatsApp Uygulamasına Kaydır Cevap Ver Özelliği Geliyor
Apex Launcher Pro Kısa Süreliğine Ücretsiz İndirilebiliyor
Gear S3 Isınma Sorunu Yeni Güncellemeyle Tarih Oluyor
MediaPad M5 İçin GPU Turbo Güncellemesi Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)