Akıllı Telefonunuzda Kullanabileceğiniz 5 Kişisel Gelişim Uygulaması

Fahri Gün 19 Ağu 2020 Teknoloji 248  0

Yeni yazımızda akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz 5 kişisel gelişim uygulamasına değiniyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Kişisel gelişime yönelik çok sayıda kitap bulunmakta olup son yıllarda kişisel gelişim uygulamaları da yaygın bir hale gelmeye başladı. Kişisel gelişim, tüm hayatı kapsayan uzun bir yol olduğu için bireylerin aslında oldukça dikkat etmesi gereken bir husustur. Yazımızda sizler için kişisel gelişim ile ilgili olarak kullanabileceğiniz 5 popüler uygulamaya değiniyoruz:

Akademia

Uygulama içerisinde 3 binden fazla makale bulunmaktadır. Böylece kültür dünyasını adeta telefonlara taşıyan Akademia uygulaması içerisinde her gün 10 yeni makalenin eklendiği geniş bir arşiv bulunmaktadır. Makaleler içerisine yorum yapıp fikirerinizi diğer kullanıcılara paylaşmanız da mümkündür. Yalnızca Play Store üzerinden edinilebilen Akademia uygulamasını bu bağlamda şu an Android kullanıcıları kullanabilir. Yakında iOS için de App Store üzerinde aktif hale getirilmesi beklenmektedir.

DailyArt

DailyArt uygulaması resim sanatı ile ilgili olarak kullanılabilecek en popüler kişisel gelişim uygulamalarından biridir. Uygulama üzerinden ulaşılan içeriklerin farklı sosyal medya platformlarında bulunan takipçiler ile kolayca paylaşılabilmesi de mümkün oluyor. Moiseuom tarafından geliştirilen uygulama 1 milyondan fazla kez indirilmiştir.

Google Arts

Bir kültür uygulaması olan Google Arts, 10 milyondan fazla kez indirilmiştir. İçerisinde 80 farklı ülkenin 2 binin ützerinde kültür kurumunun sahip olduğu bilgileri barındırmaktadır. Tüm bilgilere kolay bir şekilde erişilmesini sağlar. Fotoğrafları sanat eserlerine çevirme , görsel üzerinden sanat eserine ulaşma gibi özellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Memrise

Türkçe kaynakların yeterli gelmediği durumda devreye giren bir kişisel gelişim uygulaması olan Memrise içerisinde 10’dan fazla yabancı dili hızla öğrenme gibi bir şansınız var çünkü klasik yabancı dil öğrenme yöntemlerinin dışında kulanıcılara ilgi çekici içerikler sunuyor ve hatırlatma testleri yaptırıyor. 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen uygulamanın faydalı kişisel gelişim uygulamaları arasında yer aldığını söylemek mümkün.

SoloLearn

5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan SoloLearn uygulaması ile kod yazmayı öğrenebiliyorsunuz. Uygulama hem yeni başlayanlar hem de bildiklerini geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı olup çok sayıda kodlama dilini öğrenebileceğiniz bir ortam sağlıyor. Bu alanda kendisini geliştirmek isteyenler için epey yararlı olduğunu söylemek mümkün.
Etiketler:
PS5 GameShare Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Honor V7 Pro Modeli Çıkışını Gerçekleştiriyor
Elektronik Komponent Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Popüler Çağrı Kaydı Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)