AirPods Sıfırlama Rehberi

Fahri Gün 04 Oca 2023 Teknoloji 513  0

Bu yazımızda AirPods sıfırlamanın nasıl yapıldığı konusuna değiniyor, AirPods ve AirPods Pro sıfırlamaya ilişkin olarak bilgilere yer veriyoruz.

Kablosuz kulaklık alanında da popüler olan Apple markasının en iyi kablosuz kulaklıklarından biri olarak gösterilen ilk Airpods modeli 2016 yılında piyasaya sürülmüştü ve EarPods’un yerini almıştı.

Günümüzde gayet popüler olan bluetooth’lu kulaklıklar, her geçen gün kablolu kulaklıkların yerini alırken Airpods ürünü de bu bağlamda büyük rol oynadı. Peki bu cihazlarda sıfırlama işlemleri nasıl yapılmaktadır?

İşte Airpods Sıfırlama Adımları:

İlk olarak kulaklığınızı cihazınıza koyarak kapağını kapatınız ve 30 saniye boyunca bekleyiniz.

Airpods şarj kutusunun kapağını açınız ve cihazınızdan Ayarlar bölümüne geçiş yapınız. Oradan Bluetooth bölümüne giriniz.

Airpods ürününün yanında i seçeneği çıkacak olup i butonuna basınız. Bağlı olan AirPods’u unut  komutunu veriniz. Son olarak da Airpods kapağı açık durumda iken arka kısımda yer alan ayar düğmesine sarı ışıktan beyaz ışığa geçinceye kadar basılı tutun.

Yaklaşık 15 saniye sonra beyaz ışığa geçecek ve böylece işlem de tamamlanmış olacaktır. Dolayısıyla Airpods cihazlarınızı her sıfırlamak istediğiniz zaman aynı yöntemleri kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:
Netflix Hesabını Deaktif Etme Yöntemi
Dennis Ritchie Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)