200 TL’den Düşük Olan İşe Yarar Teknolojik Ürünler

Fahri Gün 04 Haz 2021 Teknoloji 138  0

Yeni yazımızda uygun bir fiyattan satın alabileceğiniz teknolojik ürünleri listeliyoruz. İşte 200 TL ve altı fiyatlardan satın alabileceğiniz işinize yarayabilecek ürünler…

Şu sıralar teknolojik ürün satın alma niyetiniz varsa ancak fiyatlar nedeniyle çekimserlik yaklaşıyorsanız bu içeriğimiz size göre olabilir. Yazımızda 200 TL ve altında bütçeyle satın alabileceğiniz teknolojik ürünleri maddeler halinde belirteceğiz.

Huawei Travel Tripod

Vlog çekmeyi ve seyahat etmeyi sevenler için oldukça ideal bir ürün olup, kablosuz bağlantıyla çekim yapabilmekte. Gayet net öz çekimler yapabilmeye ve stabil videolar çekmeye yarıyor. 5 aşamalı uzatılabilir yapıya sahip olan ürün alüminyum alaşımlı gövdesi sağlamlık konusundaki katkısı dikkat çekiyor.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Çift mikrofona sahip dokunmatik kontrol ve otomatik oynatma özelliklerine sahip olan Mi True Wireless Earphones 2 Basic ürünü 5 saate kadar kesintisiz dinleme süresi sunuyor ve kutusuyla 20 saate kadar pil ömrü vadediyor.

Redmi Powerbank

Akıllı telefonları yoğun kullanan biriyseniz powerbank sizin için önemyi bir çözüm olacaktır. 20.000 mAh kapasiteye sahip olan Redmi Powerbank 18W gücünde USB Tip-C çıkışlı bir model olup 8 saatte tam şarja ulaşmakta.

Huawei Band 4

Akıllı bileklik modelinde TFT ekran kullanılmakta olup 2.5D kavisli yapısı ile dikkat çekiyor. Kalp atış hızını ve uykuyu analiz etme yeteneğine sahip olan akıllı bileklik modeli yürüme, koşma, bisiklete binme gibi etkinlikleri takip etmekte olup, pil ömrü 9 güne kadar çıkmakta. Ekran boyutu 0.96 inç büyüklüğünde olan akıllı bileklik fiyatına nazaran iddialı bir deneyim sunuyor.

Oppo Band İnceleme
iMessage Hakkında Bilinmesi Gereken Fonksiyonlar
Epic Games Launcher Açılmama Sorunu Çözüm Yöntemi
Şarj Aletini Prizde Takılı Bırakmak Elektrik Tüketiyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)