Yeni Jurassic Park Oyunu Çıktı!

Fahri Gün 13 Haz 2018 Oyun 394  0

Jurassic Park uzun yıllardır hem filmleri hem de oyunları ile akıllarımızda kalan bir seri. Şimdi seriye yeni bir video oyunu daha eklendi. Jurassic Park Evolution, sahip olduğu güçlü özelliklerle ve yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor.

Steam üzerinde yeni bir oyun daha kendisini gösterdi. Jurassic Park Evolution ismindeki oyun, adından da anlaşılabileceği üzere dinozor temalı bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Jurassic Park uzun yıllardır hem filmleri hem de çeşitli oyunlarıyla göz önünde bir seriyken, geçtiğimiz günlerde yeni bir senaryoyu ortaya koyan bir Jurassic Park filmi beyaz perdede yerini almıştı. Şimdi de aynı senaryoyu bu kez Jurassic Park Evolution video oyununda göreceğiz.

Gerek grafikleri gerek oynanışı son derece iddialı gözüken Jurassic Park Evolution, günümüzün grafik teknolojisi kullanılarak inşa edilmiş bir oyun. Ancak piyasaya sürüldüğü fiyat pek çok oyuncu tarafından da eleştirilecektir. Çünkü oyun oldukça yüksek bir meblağdan satışa çıkarıldı. Video oyununu satın almak isteyen kişilerin 214.00 TL ödemesi gerekiyor. Steam’de  zaman zaman gerçekleştirilen büyük indirimler sayesinde fiyatının ileride ciddi ölçüde düşebileceğini düşünüyoruz ancak şu an fiyatından dolayı oyuna beklendiği kadar ilgi gösterilmeyebilir.

Bu arada Jurassic Park Evolution’ı çıkar çıkmaz oynayan kişilerin olduğunu ve bunların çok olumlu yorumlarda bulunduğunu belirtelim.

Travian Online
Travian Irklarının Özellikleri
Epic Önemli Bir Başarı Daha Yakaladı
Pokemon Sword Shield Rakiplerine Fark Attı
The White Door İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)