Xiaomi Mi Max 3 İle İlgili Yeni Gelişmeler Var!

Fahri Gün 13 Haz 2018 Mobil 339  0

Son zamanların en popüler teknoloji şirketlerinden biri olmayı başaran Xiaomi, şimdi de Xiaomi Mi Max 3 akıllı telefonu ile geliyor. Cihaz hakkında yeni haberler ortaya çıktı. 

Xiaomi Mi Max 2 modelinden sonra şimdi de Mi Max 3 ile gelen Xiaomi, telefonu Temmuz ayında resmen tanıtacak. Ancak cihaz henüz tanıtılmadan pek çok teknik özelliği ortaya çıktı. 6.99 inç büyüklüğünde Full HD ekranı olan Xiaomi Mi Max 3, şu ana kadar çıkmış en büyük ekranlı akıllı telefonlardan biri olacak.  Boyut olarak adeta bir tablet kadar olan Xiaomi Mi Max 3, ismi gibi maksimumu sunacak.

4 GB / 6 GB RAM seçenekleri ile sunulacak olan telefon, 64 GB & 128 GB depolama alanı seçenekleriyle de karşımıza çıkacak. Üründe Snapdragon 710 işlemci biriminin yer aldığı da iddia ediliyor. Cihaz yazılım tarafında ise Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile raflarda yerini alacağa benziyor. Hızlı şarj destekli, parmak izi okuyuculu yeni nesil bir model olan Mi Max 3, ön yüzünde fiziksel tuş bulundurmamakta. Çerçevesinin de yok denecek kadar ince olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer günümüzün akıllı telefonları boyut olarak size yetmiyorsa Xiaomi Mi Max 3, tablet kadar geniş ekranı ile sizi cezbedecektir. Bakalım Xiaomi Temmuz ayında cihazın fiyatı ve özellikleriyle ilgili nasıl bir tanıtım sunacak?

Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)