Nintendo Switch Platformunda YouTube Dönemi Başlıyor

Fahri Gün 12 Haz 2018 Teknoloji 308  0

Nintendo Switch esasen oyuncular için, oyun oynanması amacıyla geliştirilmiş bir platform. Ancak artık Nintendo Switch üzerinden diziler, çeşitli videolar izlenebilecek.

Dizi ve film konusunda dünyanın en büyük medya aracı olan Netflix ile video kategorisinin en büyük internet sitesi olan YouTube, artık Nintendo Switch ile tamamen uyumlu olacak. Böylece Nintendo Switch kullanıcıları cihazlarından Netflix ve YouTube aracılığıyla videolar izleyebilecek.

Bu zamana kadar multimedya kısmında epey zayıf kalan Nintendo Switch, YouTube ve Netflix’e destek vermesiyle bu alandaki dezavantajını sona erdiriyor.  Konsol bir el konsolu olarak tasarlandı ancak tıpkı PlayStation 4 gibi televizyonlara bağlanarak kullanılabiliyor. Kendisine has pek çok oyunu ve güzel, sade bir mağazası bulunuyor. Tüm bu yararlarına rağmen bir şeyler izlemek için uygun bir platform olmayan Nintendo Switch, ilk kez geçtiğimiz ayın sonunda Hulu desteğini almasıyla dikkat çekmişti. Gözler YouTube ve Netflix platformlarına çevrilmişti. İşte bu hafta itibariyle hem YouTube hem Netflix, Nintendo Switch cihazı aracılığıyla kolayca kullanılabilecek.

Bu akşam Nintendo Switch ile ilgili özel bir E3 2018 etkinliğinin de başladığını belirtelim. Bu etkinlik sayesinde daha fazla bilgiye ulaşabiliriz.

FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)