Witcher 3 Blood and Wine Oynayacaklar İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fahri Gün 26 Eyl 2019 Oyun 328  0

The Witcher video oyunu serisinin son oyunu Witcher 3 için Blood and Wine genişlemesi çıkmıştı. Yeni yazımızda bu genişleme içeriğinin görevlerine nasıl başlanacağına değiniyoruz.


Günümüzün en büyük video oyunu serilerinden biri olarak kabul edilen The Witcher, özellikle hikaye anlatımı konusunda son derece başarılı bir oyundu. Son oyunu 2015 yılında çıkan seri, ana oyunun ardından kısa bir süre sonra pek çok DLC içeriği de almıştı. Oyun için sunulan DLC’lerden biri olan Bloond And Wine’a ise pek çok oyuncu bir türlü başlayamadı. Peki oyuna sahip olanlar için Blood And Wine DLC’sine nasıl başlanır?

Önce ana hikaye


Bizim size önerimiz ana hikayeyi tamamlamadan DLC’sine başlamamanız. Çünkü böylece hikaye çok daha derli toplu ilerleyecektir. Aynı zamanda ana oyunu bitirdikten sonra gerek karakter seviyesi gerekse teçhizatlar bakımınan oyun sizi en uygun karakter seviyesine çıkarmakta.
DLC’ye ana hikayeyi bitirmeden doğrudan başlamak istiyorsanız bunun için en az 34. levele sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda Baskı Altında Bir Şair görevini gerçekleştirip Dandelion’ı kurtarmanız gerekiyor.

Kurtarma operasyonundan sonra da açılıyor

Dandelion’ı kurtardıktan sonra ekranınıza Blood And Wine DLC’sine erişebileceğiniz bir mesaj geliyor. Böylece artık oyunu tıpkı diğer görevler gibi görev ekranından seçip ilgili konuma giderek oynamaya başlayabiliyorsunuz.
Etiketler:
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)