Watch Dogs Legion İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı!

Fahri Gün 28 Oca 2023 Oyun 166  0

Sevilen yapımlardan Watch Dogs Legion’a yönelik olarak Steam platformu üzerinde oyuncuların dikkatini çekebilecek bir indirim meydana gelmiş durumda. İşte indirime ilişkin detaylar…

Watch Dogs serisi her ne kadar GTA serisi kadar olmasada oyun dünyasında sevilen oyun serilerinden biri oldu. Özellikle açık dünya temalı oyun arayanların uğrak noktalarından biri olduğu biliniyor.

Hack temasına sahip olan Watch Dogs oyunları için çıkan Watch Dogs Legion isimli yapım da sevilen oyunlardan olmuştu. Söz konusu oyun son zamanlarda aldığı zamlarla gündeme geliyor olsada bu sefer büyük bir indirimle gündemimizde yer aldı.

%80 İndirimle Satılıyor!

Watch Dogs Legion oyunu Steam platformu üzerinde aldığı zamlarla Ultimate Edition versiyonu halinde 539,00 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Bu paket oyunu ve ek içerikleri barındırmakta olup daha avantajlı bir fiyat sunmasına rağmen pahalı idi. Söz konusu sürüm için uygulanan %80 oranındaki indirimle beraber yapımın yeni fiyatı sadece 107,80 TL olmuş durumda. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan almış oluyorsunuz. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 31 Ocak günü son bulacak. Yani bu fırsattan en geç 30 Ocak günü içerisinde yararlanmanız gerekmektedir.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)