Warframe Free to Play Alanında Rekor Kırıyor

Fahri Gün 23 Haz 2018 Oyun 404  0

Warframe oyunu uzun zaman egale edilemeyecek önemli bir rekorun sahibi oldu. Oyunu oynayan kişi sayısı son derece fazla. 

Warframe ilk kez 25 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Çok oyunculu aksiyon oyunu Warframe’i oynamak için herhangi bir ücret ödemek gerekmemekteydi. İnternet bağlantısı olan herkes oyunu ücretsiz indirip oynayabilmekteydi. Oyun hem resmi Warframe internet sitesinden, hem Steam’den indirilebiliyor. PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri bulunan Warframe, böylece tüm platformlarda varlığını sürdürüyor.

Söz konusu oyun şimdi Steam’de tekrarlanması epey güç bir başarı elde etti. En fazla gelir elde ettiren free to play oyunları arasında birinci sıraya yerleşti. Eskiden ilk sırada Dota 2 bulunuyordu. Warframe, popüler oyun Dota 2’yi de geçerek ünvanın yeni sahibi oldu.

Liste şöyle şekillendi:

  1. Warframe
  2. Dota 2
  3. Path of Exile

Böylece Warframe, Steam’in en çok gelir getiren bilim kurgu temalı free to play aksiyon oyunu oldu. Warframe oyununa sadece Steam değil diger platformlardan da büyük bir ilginin olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Warframe geliştiricisi, sahip olduğu politikayı bozmayarak ilerlediği sürece Warframe uzun yıllar listenin zirvesinden inmeyecek gibi gözüküyor.

 

Etiketler: ,
Gamedec Ertelendi! 2021 Yılında Çıkacak
Torchlight III Switch Çıkış Tarihi Belirlendi
2020 Yılının Üçüncü Çeyreğinde En Fazla Kazandıran 10 Mobil Oyun
Duyduk Duymadık Demeyin! Meşhur Sherlock Holmes Oyunu Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)