Valnir Rok İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 24 Şub 2018 Oyun 630  0

Viking evrenini sizlere sunan bir başka oyun olan Valnir Rok’un Alpha 3 sürümü çıktı. Yenilenen oyun artık çok daha hatasız ve daha eğlenceli.

Günümüzde sürekli yeni oyunlar çıkıyor fakat bunların sadece bazıları akıllarda kalabiliyor. Valnir Rok, bu oyunlardan biri olacak gibi gözüküyor. Henüz ısınma turlarında olan oyun, Alpha 3 güncellemesi ile daha iddialı bir hale geldi.

Güncelleme oyuna çok fazla özellik getirdi. Atlar, tarlalar, yeni totam düzeni, yeni görünüş tarzları, yeni görevler geldi. Artık oyunda totem sistemi ve din, çiftçilik gibi özellikler ağırlığını gösterecek. Aynı zamanda kadın karakter de eklendi. Artık bayanlar oyunu oynarken erkek karakter seçmek zorunda değil.

Güncellemeyle beraber oyunda yer alan çok fazla hata da tarihe karıştı. Yaklaşık 300 oyun hatasının giderildiği belirtildi.

Multiplayer tabanlı geliştirilen bu oyun hem hayatta kalma hem de rol yapma türüyle dikkat çekiyor. Valnir Rok yapılırken Giles Kristian isimli yazarın kitabından esinlenildi.

Steam’de 31 TL’den satılıyor

Şu an oyun Steam üzerinde erken erişim versiyonu ile yayınlanıyor. Fiyatı 31 TL. Final sürümü çıktığında fiyat biraz artabilir.

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)