Valnir Rok İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 24 Şub 2018 Oyun 355  0

Viking evrenini sizlere sunan bir başka oyun olan Valnir Rok’un Alpha 3 sürümü çıktı. Yenilenen oyun artık çok daha hatasız ve daha eğlenceli.

Günümüzde sürekli yeni oyunlar çıkıyor fakat bunların sadece bazıları akıllarda kalabiliyor. Valnir Rok, bu oyunlardan biri olacak gibi gözüküyor. Henüz ısınma turlarında olan oyun, Alpha 3 güncellemesi ile daha iddialı bir hale geldi.

Güncelleme oyuna çok fazla özellik getirdi. Atlar, tarlalar, yeni totam düzeni, yeni görünüş tarzları, yeni görevler geldi. Artık oyunda totem sistemi ve din, çiftçilik gibi özellikler ağırlığını gösterecek. Aynı zamanda kadın karakter de eklendi. Artık bayanlar oyunu oynarken erkek karakter seçmek zorunda değil.

Güncellemeyle beraber oyunda yer alan çok fazla hata da tarihe karıştı. Yaklaşık 300 oyun hatasının giderildiği belirtildi.

Multiplayer tabanlı geliştirilen bu oyun hem hayatta kalma hem de rol yapma türüyle dikkat çekiyor. Valnir Rok yapılırken Giles Kristian isimli yazarın kitabından esinlenildi.

Steam’de 31 TL’den satılıyor

Şu an oyun Steam üzerinde erken erişim versiyonu ile yayınlanıyor. Fiyatı 31 TL. Final sürümü çıktığında fiyat biraz artabilir.

Etiketler: ,
AC Origins İnceleme
Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)