Twitch Yayını Sırasında Cinnet Geçiren Ünlü Yayıncı Banlandı

Fahri Gün 06 Eki 2019 İnternet 511  0

Günümüzün en fazla kullanılan internet platformlarından biri olan Twitch, internet yayıncılarıyla izleyenleri bir araya getiriyor. Twitch üzerinde ilginç bir hadise yaşandı.

Twitch yayını esnasında adeta cinnet geçiren bir yayıncı, bir anda oynadığı klavyeyi alıp başına vurmaya başladı. Bir süre sonra klavyeyi başıyla kıran yayıncı, sonrasında klavyeyi alıp masaya hızlıca vurdu. Hıncını alamayan yayıncı oturduğu sandalyeyi de yere fırlattı ve küfürler savurdu. Yayıncı Matt “Dellor” Vaugh’un bu hali büyük eleştiriye neden oldu.

Yayıncı banlandı

Twitch, bazı kuralları olan bir platform ve her ne kadar yayıncılar kendisine yoğun bir kitle kazandırıyor olsada kurallarını aştıkları zaman büyük cezalar veriyor. Şimdi de buna örnek teşkil edebilecek bir yaptırımda bulunan Twitch, söz konusu yayıncıyı platformundan süresiz olarak uzaklaştırdı. Şu an yayıncının Twitch kanalı üzerinde canlı yayın gerçekleştirebilmesi söz konusu değil.

Bu ceza ilk değil

Twitch yönetimi daha önce de pek çok yayıncıyı bu tarz sebeplerle platformundan uzaklaştırmıştı. Bu konuda taviz vermeyen tutumunu sürdüren Twitch, bundan dolayı pek çok kullanıcının desteğini kazanıyor.
Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri
Google Chrome Gizli Sekmelerine Parmak İzi Kilidi Ekleme Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)