Total War: ROME II – Emperor Edition Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 25 Eyl 2021 Oyun 120  0

Sevilen strateji oyunlarından Total War: ROME II – Emperor Edition , Steam üzerinde büyük bir indirimle kendisini gösterdi. İşte konuya dair detaylar…

Strateji oyunlarının kitlesi her ne kadar ana akım kitle kadar yoğun olmasada Total War gibi serilerin kendisine has sadık bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve Total War: ROME II – Emperor Edition oyunu da bu kitleden nasiplenen yapımlar arasındaki yerini aldı.

İlgi gören Total War: ROME II – Emperor Edition oyunu ile ilgili olarak şimdi yeni bir indirim kendisini gösterdi. Sıra tabanlı tarihsel strateji oyunu Total War: ROME II – Emperor Edition , Steam üzerinde yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece normal fiyatı 210,00 TL olan oyun 52,50 TL’den satılmaya başlandı. Uygulanan indirim fırsatı 30 Eylül akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

16 yaş ve üzeri oyuncular için uygun olan Total War: ROME II – Emperor Edition yapımında tarihsel savaşlara tanıklık ediyorsunuz. Stratejik dehanızı konuşturarak diğer topluluklara karşı üstün gelmeye çalışıyorsunuz. Başında saatlerin nasıl geçtiğini anlamanızın oldukça güç olacağı Total War: ROME II – Emperor Edition yapımı, önerdiğimiz oyunlardan biridir. Böyle bir indirim fırsatı gerçekleşmişken değerlendirebilirsiniz.

İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)