Okey Plus Alternatifi 5 Mobil Oyun

Fahri Gün 24 Eyl 2021 Oyun 189  0

Bu içeriğimizde Okey Plus oyununa alternatif olarak gösterilebilecek 5 mobil oyuna değiniyoruz. İşte o oyunlar… 

Günümüzde mobil oyunlar son derece yaygın bir halde. Mobil cihazlardan masa oyunları oynayanların sayısı da bir hayli arttı. Örneğin okey bir masa oyunu olmasına rağmen akıllı telefonu aracılığıyla oynamayı tercih edenlerin sayısı bir hayli fazla. Özellikle orta yaş ve üzerindeki kişiler Okey Plus oyununu yaygın olarak oynuyor. 

Okey Plus oyununa benzer pek çok mobil masa oyunu bulunmakta olup, bunlardan beşine sizler için değinelim : 

101 Yüzbir Okey Plus 

Okey Plus oyununa en iyi alternatiflerden biridir. Okey tuşlarıyla oynanan ve okey benzeri bir oynama sistemi olan 101 oyunu, internet üzerinden arkadaşlarınızla beraber güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyun olup Zynga tarafından geliştirilmiştir.   

Tavla Plus 

Zynga tarafından geliştirilen Tavla Plus oyunu, masa oyunu dendiğinde akla gelen ilk oyunlardan biridir. Facebook hesabınızla mobil oyuna giriş yapıp dünyanın pek çok farklı noktasındaki insanla oyun oynayabilirsiniz. Tavla günümüzde kafelerde, kahvehanelerde yaygın olarak oynanan bir oyun olup, eğer sadece masa oyunu sizi kesmiyorsa mobil cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. 

Batak Online  

Alper Games eliyle gelen oyun, üniversite hayatının olmazsa olmaz yapımlarından biri olarak bilinen masa oyunlarından batakı Batak Online HD oyununa getiriyor. Batak Online HD oyunu ile internet aracılığıyla arkadaşlarınızla Facebook üzerinden oyun oynayabilir veya dünyanın farklı noktalarındaki insanlarla büyük bir mücadele içerisine girebilirsiniz. 

Zynga Poker 

Masa oyunu pokerin mobil cihazlarınıza gelmiş hali olan Zynga Poker, Zynga tarafından geliştirilen bir poker video oyunudur. Dünyanın farklı noktalarındaki kişilerle beraber akıllı telefonunuz üzerinden poker oynamanızı sağlamaktadır. Turnuvalarda başarı sağladıkça yeni özellikler kazanabiliyorsunuz. 

Satranç 

Chess Prince tarafından geliştirilen oyun, maşhur satranç oyununun mobil cihazlar için uyarlanmış versiyonudur. Hem zekanızı hem de stratejik özelliklerinizi konuşturabileceğiniz satranç oyunu, özellikle çocuklar için son derece eğitsel bir video oyunu olabilir. 

Etiketler:
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)