Forza Horizon 4 Yarış Oyunu Tutkunları İçin İndirimde

Fahri Gün 27 Eyl 2021 Oyun 130  0

Forza Horizon 4 ile ilgili olarak yeni bir indirim dönemi kendisini gösterdi. Oyun kısa süreliğine büyük bir indirime girdi.

Steam platformunda zaman zaman çeşitli büyük çaplı indirimler görmekteyiz. Bu sefer de Forza Horizon 4 oyunu ile ilgili olarak yeni bir indirim fırsatı sunuldu. Normal fiyatı 92,00 TL olan oyun Steam üzerinde yüzde 50 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 46 TL oldu.

Bugün akşam saat 20.00’a kadar geçerli olan indirim kapsamında Forza Horizon 4 oyununu normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz. Dilerseniz oyunun kendisinin dışında ek içeriklerini de uygun fiyatlardan alabiliyorsunuz. Ancak bunun için saat 20.00’a kadar vaktinizin olduğunu belirtelim.

Forza Horizon 4 oyununda büyük bir otomobil festivali sizi beklemekte olup dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınızla yarış deneyimlerine katılabilirsiniz. Büyük Britanya’da geçen oyun üzerinde 450’nin üzerinde araç yer almakta olup bu araçları sürebiliyor, modifiye edebiliyorsunuz. Açık bir dünya evreni sunan oyun bu bağlamda da tercih edilesi yapımlar arasında yer alıyor.

Etiketler:
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)