The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!

Fahri Gün 10 Ağu 2022 Oyun 321  0

En sevilen video oyunlarından biri olan The Witcher 3 için muazzam yeni bir indirim meydana geldi. Oyunun DLC dahil fiyatı 15 TL oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu 7’den 70’e herkes için bir tutku haline geldi ve bazı oyunlar var ki adeta filmleri aratmayacak kaliteye sahipler. The Witcher 3 video oyunu da bu noktada çok başarılı olan yapımlardan biri ve şimdi ciddi bir indirimle karşımıza çıktı.

Steam üzerindeki fiyatı 15 TL oldu

Popüler oyunlardan The Witcher 3’ün Game of the Year Edition paketinin normal fiyatı 74,99 TL idi. Oyun %80 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı sadece 14,99 TL oldu. Game of the Year Edition paketinin içerisinde ana The Witcher 3 oyununun yanı sıra tüm ek içerikler yer almaktadır. Yani oyun için sonradan piyasaya sürülmüş olan ek paketler ve güncellemeler yer alıyor. Tüm bunlara sadece 15 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. İndirim 12 Ağustos günü sona erecek olup, bu bağlamda acele etmenizde yarar var.

Açıkçası 15 TL’ye satın alabileceğiniz şu an en iyi oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğim The Witcher 3, üstelik DLC’ler de dahil bu fiyatı sunmasıyla kaçırılmaması gereken bir fırsat. Şu an oynamayacaksanız bile ileride oynamak adına kütüphanenizde tutmanız gereken video oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)