Strange Brigade PC ve Konsollar İçin Satışta

Fahri Gün 29 Ağu 2018 Oyun 365  0

Bir süredir heyecanla beklenen Strange Brigade, konsollar ve PC platformunda piyasaya sürüldü. Oyunun Steam fiyatı 77.00 TL olarak açıklandı. 

Video oyunu dünyasında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Strange Brigade oyunu konsollar ve bilgisayar platformu için resmen piyasaya sürüldü. Oyun Steam üzerinde 77.00 TL fiyat etiketiyle listelenirken Deluxe Edition paketi de 119.00 TL’den satılıyor.

Rebellion’un geliştirip yayınladığı Strange Brigade, aksiyon ve maceranın harmanlandığı, eşli oyunculu bir oyun olup fanstastik hikayesiyle de dikkat çekiyor. Sahip olduğu güçlü oynanış sistemiyle oyuncuların gönlünü kazanmaya gelen Strange Brigade için ilk incelemeler gelmeye başladı bile. Oyunu satın alıp oynayan oyuncular ilk yorumlarını yaptı. Yorumların çoğunlukla olumlu olması da ayrıca dikkat çekti.

Üçüncü bakış kamera açısıyla oynanan Strange Brigade, toplam 11 farklı dil seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Bu diller arasında maalesef Türkçe yar almıyor. Oyun Denuvo korumasına da sahip. Bu korumanın temel amacı oyunun korsan sürümünün çıkmasının engellenebilmesi.

Strange Brigade minimum sistem gereksinimleri:

  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G veya Intel Core i3 2120 CPU
  • Grafik Kartı: AMD HD 7870 – NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
  • Depolama Alanı: 35 GB boş alan
  • RAM: 4 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
Etiketler:
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)