SCUM Erken Erişim Sürümü Yarın Çıkıyor!

Fahri Gün 28 Ağu 2018 Oyun 311  0

SCUM oyunu artık resmen erken erişim aşamasına giriyor. Yarından itibaren oyunu erken erişimi sürümü aracılığıyla oynamaya başlayabilirsiniz. 

Açık dünya temalı hayatta kalma oyunlarından SCUM, uzun bir süredir oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Oyun ile ilgili zaman zaman çeşitli oynanış videoları yayınlanıyordu ve bu videolar oyuncuların iştahını daha da kabartmaya yetiyordu. Oynanış videolarına göre son derece gerçekçi grafiklere sahip olan SCUM, yarından itibaren artık resmen erken erişim aşamasında olacak.

SCUM erken erişim sürümü elbette pek çok eksiklik içerecek. Ancak buna rağmen erken erişim sürümünün pek çok oyuncuyu kendisine bağlayacağı apaçık bir gerçek. SCUM ile ilgili şu ana kadar yayınlanan görüntüler ve oyunun ortaya çıkan özellikleri, oyuncuların ağzını sulandırmaya yetiyor.

Oyun bir hayatta kalma oyunu olmasına rağmen aksiyon ve macera dolu olacak. Oyunda pek çok silah ve hayatınızı sürdürmenize yarayacak pek çok araç gereç yer alacak. Gerçek oyunculara karşı hayatta kalmaya çalışacağınız bu oyunu oynarken dolayısıyla pek çok sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Steam üzerinden de çıkış tarihi 29 Ağustos olarak duyurulan oyun, yarın akşam saatlerinde resmen aktif hale gelecek.  Oyun için şu ana kadar açıklanan tek dil İngilizce. Gamepires Croteam tarafından geliştirilen SCUM’un yayıncılığını ise Devolver Digital üstlenecek.

 

Etiketler:
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor
Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu
2019 Yılı İçerisinde Çıkmış En İyi Oyunlar
Video Oyunlarında Daha İyi Olmanın Sırları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)