Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu

Fahri Gün 15 Tem 2019 Oyun 221  0

Sniper Ghost Warrior oyunlarında görülmedik bir indirim başladı. Gerçekleştirilen yeni kampanyayla beraber seri neredeyse bedava oldu.

Video oyunları için sık sık çeşitli indirim fırsatlarının sunulduğuna şahit oluyoruz. İndirimler hususunda özellikle de Steam platformu önde geliyor. Steam üzerinde pek çok oyunu normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan bulabiliyorsunuz.

Neredeyse bedava oldu

Sniper Ghost Warrior serisi, alanında popüler olan serilerden biri. Hali hazırda Steam üzerinde de aktif olan seri için şimdi görülmemiş bir indirim başladı. Sniper Ghost Warrior Trilogy isimli paket büyük bir indirime girdi. İndirim tutarı tam %87 olup böylece oyunu neredeyse bedavaya alabiliyorsunuz. Çünkü normalde 31 TL’den satılan oyun şu an aldığı büyük indirimle birlikte yalnızca 4.03 TL’den satılıyor.

Trilogy paketinin içeriği

Trilogy paketinin içerisinde serinin ilk oyunu olan Sniper Ghost Warrior ve serinin ikinci oyunu olan Sniper Ghost Warrior 2 ve bu iki oyun için çıkan tüm ek içerikler yer alıyor. Trilogy paketi an itibariyle en avantajlı video oyunu paketlerinden biri oldu. Bu fırsatı değerlendirerek neredeyse bedavaya güçlü sniper oyunlarına sahip olabilirsiniz.

26 Temmuz’da sona erecek

Kampanya için belli bir zaman dilimi bulunuyor. Kampanya için belirlenen son gün 26 Temmuz. Daha sonra tekrar eski fiyatına dönecek.
2021 Yılında An Fazla Beklenen Devam Oyunu Niteliğindeki Oyunlar
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)