Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor

Fahri Gün 16 Tem 2019 Oyun 215  0

Uzun süredir geliştirilen Mount Blade 2 oyunu bir türlü çıkış yapmadı. Oyuncular artık büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Ancak hala bir sonuç yok.

TaleWords firması bu zamana kadar Mount Blade serisiyle karşımıza çıktı ve çok başarılı oldu. İlk Mount Blade oyunu düşük bütçeyle ortaya çıkarılmış olmasına karşın milyonlarca kişi tarafından oynanmıştı. Türk menşeine sahip bir firma tarafından ortaya konulan oyunun arkası ise bir türlü gelmedi.

TaleWords yoğun uğraş veriyor

Mount Blade Warband’dan sonra elle tutulur bir Mount Blade oyunu sunamayan Talewords, uzun bir süredir yeni oyun üzerinde çalışmalarını sürdürmekte. Gerçekleştirilen çalışmalar oyunun gidişatını olumlu yönde etkilesede bazı sorunlarla da karşılaşıldığı biliniyor. Çıkış tarihinin bu nedenle paylaşılmamış olabileceği ihtimali üzerinde de duruluyor ancak neyseki şu an için böyle bir açıklama söz konusu değil.

Çıkış tarihi bulunmuyor

Mount Blade 2 Bannerlord ile ilgili bir türlü çıkış tarihi yayınlamayan geliştirici, daha önce bu konuyla ilgili bir açıklamada da bulunmuştu. Açıklamasında oyunu ne zaman hazır hissederlerse o zaman piyasaya süreceklerini, çıkış tarihi sunmak için acele etmediklerini ifade etmişlerdi.

Steam üzerinde de bir tarih yok

Resmi Steam sayfası aktif olan oyunun Steam sayfası üzerinde de çıkış tarihi belirtilmediğinin, çok yakında çıkış tarihinin yazılacağının ifade edildiğini belirtelim.

Gelişim aşaması sürüyor

Oyun ile ilgili geliştirilme aşamasının devam ettiğini ve zaman zaman yeni özelliklerinin paylaşılmaya başlandığını da ifade etmek gerekiyor.Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)