Sniper Ghost Warrior Hayranları İçin Büyük Fırsat

Fahri Gün 15 Mar 2018 Oyun 470  0

Sniper Ghost Warrior serisinin son oyunu Sniper Ghost Warrior 3, kısa bir süreliğine yüzde 34 indirim aldı. Kampanyadan yararlanmak için son gün 17 Mart.

Günümüzde birbirinden güzel çok sayıda oyun var. Keskin nişancılık türünde dahi onlarca oyun bulunuyor fakat bunlardan en dikkat çekenleri Sniper Elite ve Sniper Ghost Warrior serisi. Bu seri, sniper silahları ile oyun oynamayı sevenler için özel olarak hazırlandı.

Her ne kadar Sniper Ghost Warrior 2 oyunu pek sevilmesede Sniper Ghost Warrior 3 büyük bir yankı uyandırmayı başardı. 24 Nisan 2017 tarihinde piyasaya sürülen oyun henüz bir yılını bile doldurmadı fakat oyuna çok büyük bir indirim geldi. Steam platformunda normalde 109.00 TL’den satılan oyun, kısa süre için yüzde 34 indirim alarak 71.94 TL’ye indi.

Complete Pack paketi de büyük bir indirim aldı

Öte yandan Sniper Ghost Warrior Franchise Complete Pack’in de büyük bir indirime girdiğini belirtelim. Normal fiyatı 243.00 TL olan paket, yüzde 29 indirim aldı ve 173.44 TL’ye düştü.

Paketin içerisinde Sniper Ghost Warrior serisinin tüm oyunları bulunuyor. Böylece seriye en baştan başlamak isterseniz avantajlı bir fiyatla başlayabilirsiniz. Üstelik Sniper Ghost Warrior Frachise Complete Pack’i satın aldığınız zaman serinin üçüncü oyunu ile birlikte tüm DLC’lerde sizin oluyor. Yani hem oyunları hem de ücretli indirilebilir içeriklerini avantajlı bir fiyattan almış oluyorsunuz.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)