Skull and Bones 2019 Yılına Ertelendi

Fahri Gün 21 May 2018 Oyun 210  0

Ubisoft, bir süredir Skull and Bones üzerinde çalışıyor. Korsan temalı yeni AAA oyunu oyuncular tarafından büyük merakla bekleniyor. Fakat son haberler oyuncuların pek hoşuna gidecek cinsten değil.

Dünyanın en büyük oyun gelişticilerinden Ubisoft, korsan oyunlarına olan yoğun açlığı Skull and Bones ile giderecek. İlk kez E3 2017 sırasında duyurulan Skull and Bones hakkında 2017 yılında bir sinematik fragman yayınlanmıştı. Ardından oyunun Assassin’s Creed Black Flag’e epey benzediği ortaya çıkmıştı. Assassin’s Creed Black Flag, korsanlık temalı bir oyundu ve açıkçası suisastçilik ile ilgili bir seriye göre biraz ağır kaçıyordu. İşte Ubisoft,  korsancılık ile ilgili içerikleri bu sebeple ayrı bir oyun haline getirdi.

Skull and Bones, yıllardır bulunan kaliteli AAA korsan oyunu açlığını giderecek unsurlara sahip. Fakat maalesef bu oyunu oynayabilmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Ubisoft, Skull and Bones oyununu 2018 yılına yetiştiremedi ve oyunun 2019 içerisinde çıkacağı bilgisine ulaşıldı. Güçlü bir hikaye modu ile karşımıza çıkması beklenen Skull and Bones,  hem karakterinizi hem de gemilerini geliştirebildiğiniz, 7 denizin hakimi olmaya çalıştığınız epey eğlenceli bir oyun.

Sonuç itibariyle Skull and Bones 2019 yılına ertelendi ve 2019 yılı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

 

Etiketler: ,
Just Dance 2019 Detaylı İnceleme
PUBG En Başarılı Sonuç İçin Önerilen Ses İyileştirmeleri
2018 Yılında Çıkmış En Zor Oyunlar Listesi!
PUBG Oyununda Sessizce Hareket Etmek İçin Öneriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)