Akıllı Telefonlar İçin Call of Duty Geliyor!

Fahri Gün 20 May 2018 Oyun 110  0

Call of Duty serisi ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Daha önce seriye Call of Duty Black Ops 4 adında yeni bir oyun çıkacağı duyurulmuştu. Şimdi de akıllı telefonlara özel bir Call of Duty oyununun çıkacağı sızdırıldı.

Activision mobil alanda oyun geliştirmek amacıyla yeni kişileri işe alıyor ve iş ilanlarına göre Call of Duty mobil oyunu üretmek için yeni elemanlara ihtiyaç duyuyor. Görünen o ki Activision, önümüzdeki süreçte Call of Duty serisine epey iddialı yeni mobil oyunlar dahil edecek!

Bir başka sızıntıya göre yeni mobil Call of Duty oyununu yayınlayacak olan firma King olacak. Söz konusu firma daha önce Candy Crush Saga oyununu piyasaya çıkarmıştı. Hala sevilerek oynanan Candy Crush Saga, Android oyun tarihinin en fazla ilgi gören ve oynanan oyunlarından biri. Yani binevi yaşayan efsane diyebiliriz. İşte yeni Call of Duty oyunu Candy Crush Saga geliştiricisince sunulacak.

Oyunun geliştiriciliğini üstlenen King, oldukça kaliteli bir mobil CoD oyunu yapabilmek için seçimlerini pür dikkatle yapıyor. Önümüzdeki süreçte Call of Duty serisi mobil alanda büyük bir atağa kalkacak gibi gözüküyor.

Etiketler:
Counter Strike: GO Oyunu İçin MP5 Silahı Çıktı!
Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!
Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!
NBA Live 19’la Birlikte Kadın Karakter Oluşturma Özelliği Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)