Shadow of the Tomb Raider’a Doyamayanlara DLC Müjdesi!

Fahri Gün 25 Nis 2019 Oyun 373  0

2018 yılında piyasaya sürülmesine rağmen bu yıl hala güncellemelerden yararlanan ve sık sık yeni DLC içerikleriyle tanışan Shadow of the Tomb Raider için yeni iddialı bir DLC daha çıktı.

Oyuna dahil edilen DLC içeriğinin ismi The Path Home olup bu içerik Lara Croft’un son oyunu olan Shadow of the Tomb Raider’da zengin bir yapıda karşımıza çıkmakta. The Path Home, hem PC hem de konsol platformları için çıkmakla birlikte fiyatının biraz tuzlu olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdilik 60 TL!

Shadow of the Tomb Raider The Path Home 100 TL fiyat etiketine sahip. Bu içerik her ne kadar 100 TL’den satışa sunulmuş olsada DLC’nin yeni çıkmasının şerefine kısa süreliğine önemli bir indirim aldığını da belirtelim. Şu an DLC %40 indirimli olarak 60.00 TL’den satılmakta. Bu fırsat 30 Nisan akşamına kadar devam edecek. Ardından DLC daha yüksek bir fiyattan satılmaya başlayacak.

Shadow of the Tomb Raider hakkında

Shadow of the Tomb Raider, efsanevi Tomb Raider serisinin son oyunu ve gerek grafikleri gerekse oynanışıyla genel itibariyle oldukça başarılı. Henüz deneyimlemeyen oyunculara şiddetle tavsiye ederiz.
Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)