Postal Redux’un Switch’e Geleceği Tarih Belli Oldu

Fahri Gün 27 Eyl 2020 Oyun 489  0

Postal Redux video oyunu ile ilgili olarak yeni bir gelişme meydana geldi. Oyunun Nintendo Switch için ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu.

Running With Scissors tarafından geliştirilen Postal Redux video oyunu, izometrik shooter oyunları arasında epey önemli bir yere sahip ve açıklanana göre Nintendo Switch için 16 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Orjinali 1997’de çıkmıştı

Postal oyunu ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürüldü. Söz konusu postal Redux ise 1997 yılında çıkışını gerçekleştiren Postal oyununun makyajlanmış ve genişletilmiş bir sürümü. Bu bağlamda oyunun orjinalliğini bozmadan yenilenen grafikler ve oynanış deneyimi sunuluyor.

PC için 2016’da çıkmıştı

Postal Redux sürümünde kontroller hususunda da düzeltmeler sunuluyor. Oyun PC platformu için bundan dört yıl önce 20 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Sonuç itibariyle Nintendo Switch için de geç de olsa piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

Fiyatı 9,99 Dolar

Postal Redux Nintendo Switch platformu için Nintendo resmi mağazası olan eShop üzerinden dijital olarak satılacak ve fiyatı 9.99 Dolar olacak.
Etiketler:
Subnautica Serisine Yüzde 70 İndirim Geldi !
Python İndirme ve Kurma Yöntemi
Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Dijital Göz Yorgunluğundan Korunma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)