Piranha 9960 İnceleme

Fahri Gün 31 May 2021 Teknoloji 465  0

Piranha 9960 model kablosuz kulaklık modelini inceliyor, özelliklerini sizler için derliyoruz. İşte konuya dair detaylar…

Genellikle uygun fiyatlı teknolojik ürünler sunmasıyla bildiğimiz Piranha markası, geçtiğimiz dönemde A101’de de gördüğümüz Piranha 9960 modelini piyasaya sürmüştü. Bu model bir kablosuz kulaklık olup, yeni trende ayak uyduruyor.

Piranha 9960 isimli kablosuz kulaklığın sahip olduğu en öne çıkan özellik uygun bir fiyata sahip olmasıdır ve fiyatına rağmen güçlü bir tasarım ve kulağa tam oturan şekil ile dikkat çekmesidir. Ürünün kulağa tam oturan bir yapıya sahip olması spor yaparken kulaktan düşmesi riskini minimal seviyeye indiriyor.

Cihazın Bluetooth 5.0 teknolojisi bulunmakta olup, sahip olduğu tasarım yapısıyla muadillerinden birkaç adım önde kabul edilmektedir. Cihazı tam olarak şarj ettiğiniz zaman 3 saat boyunca kesintisiz olarak müzik dinleyebiliyor, 5 saat boyunca telefon konuşması yapabiliyorsunuz. Ürünün bekleme süresi ise 80 saati buluyor. 10 metreye kadar kablosuz olarak iyi bir deneyim sunabiliyor.

Kulaklıkların her birinde çip kullanılmakta olup böylece müzik türüne göre sesi iyi bir şekilde alabilmenize yardım ediliyor. Elbette üst segment kulaklıklardaki kadar kalite beklememek gerekiyor ancak fiyatına nazaran iyi iş çıkaran bir model olarak biliniyor. Bu bağlamda cazip bir indirimle yakalarsanız alabileceğiniz bir ürün olduğunu belirtelim. Bu arada cihaz Windows, Mac, iOS ve Android kullanan cihazlarla uyumlu olarak çalışabilme yetisine sahiptir.

Etiketler: ,
Metaverse Teriminin Anlamı ve Hakkında Temel Bilgiler
Apple Geliştirici Hesabını Ucuza Açma Yöntemi
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)