NieR: Automata İçin Özel Bir İndirim Başladı

Fahri Gün 23 Nis 2018 Oyun 307  0

Oyuncuların oldukça sevdiği yapımlardan biri olan NieR: Automata hakkında yeni gelişmeler var. Oyun Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. 

Normal fiyatı 199.00 TL olan ve ilk çıktığında fiyatı nedeniyle eleştiriler alan oyun, şu an yüzde 50 indirim sayesinde 99.50 TL’den satılmakta. Böylece 100 TL altı bir fiyata son zamanların en popüler oyunlarından birini satın alabilirsiniz.

Kampanya bu oyuna özel olarak geçerli ve Steam sayfası üzerinden ulaşılabiliyor. Bir başka güzel tarafı da kampanyanın uzun bir süre geçerli olacak olması. İndirim 6 Mayıs akşamına kadar devam edecek. 6 Mayıs akşamından sonra tekrar eski fiyatına dönecek.

Öte yandan oyuna ait bir indirilebilir içerik de indirim aldı. Normal fiyatı 45.00 TL olan ek paket, yüzde 50 indirim alarak 22.50 TL’ye indi.  Bunun da geçerlilik süresi yine 6 Mayıs.

Oyun için şu ana kadar yapılan incelemeler sonucunda yüksek puanlar topladığını söyleyebiliriz. GameSpot ekibi tarafından yapılan inceleme sonucunda oyuna 10 üzerinden 9 puan verilmişti. Öte yandan GamesrRadar+ da oyuna 5 üzerinden 4.5 puan verdi.

Square Enix tarafından geliştirilip yayınlanan oyun sadece otoriterler tarafından değil, oyuncular tarafından da beğenildi. Steam’in en çok satanlar listesinde yer aldı ve yorumların çoğunluğu olumlu.

Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)