Xiaomi Mi 6X Hakkında Önemli Sızıntılar Ortaya Çıktı

Fahri Gün 23 Nis 2018 Mobil 490  0

Xaiomi, yeni Mi 6x akıllı telefonu ile iddialı geliyor. Orta segment için özel olarak hazırlanan modelin fiyatına ilişkin bilgiler ortaya çıktı.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Xiaomi, yakında Mi 6X modelini tanıtacak. Bu model genellikle orta seviye özelliklere sahip. Çok fazla performansa gerek duymayan, rutin işler için telefon almak isteyenleri uzun yıllar idare edebilecek türden.

Xiaomi Mi 6X, Snapdragon 660 yonga setine sahip olan 5.99 inç büyüklüğünde ekranı bulunan yeni teknoloji bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. 2160x1080p çözünürlüklü ekranı ile kullanıcıya güzel bir görüntü sunabilen cihaz, RAM ve depolama alanı konusunda da farklılıklar içeriyor. Ürünün 4 GB RAM & 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM & 64 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı modellerinin bulunmasının yanı sıra, bu modellerin hangi fiyattan satışa sunulduğu da belli oldu.

4 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı bulunan modelin fiyatı 130 euro iken 6 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı bulunan modelin fiyatı 160 euro. İki model arasındaki 30 euro kadar fark görüldüğü gibi 2 GB RAM ilavesinden kaynaklanıyor. Cihaz hakkında önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bir lansman ile çok daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz. Şimdilik elimizdeki bilgiler bunlarla sınırlı.

Etiketler: ,
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)