PUBG Geliştiricisi Oyundaki Silah Profillerini Değiştiriyor

Fahri Gün 22 Nis 2018 Oyun 484  0

PUBG oyununu geliştiren ekip, oyunun silah profilinde değişikliğe gidiyor. Bunun altında yatan temel sebep ise oyuncuların şu ana kadar sergilediği tutum. İşte habere ilişkin detaylar…

Günümüzün en fazla oynanan Battle Royale akım oyunlarından Playerunknown’s Battlegrounds, kısaltması olarak yani PUBG şeklinde daha çok tabir ediliyor. Söz konusu oyun, günümüzde milyonlarca kişi tarafından hergün oynanıyor. Hal böyle olunca geliştirici ekip durumdan oldukça memnun. Fakat oyuncuların bazı tutumları konusunda endişeli ve bazı şeyleri değiştirmeyi hedefliyor.

PUBG ekibinin aldığı yeni bir karar neticesinde oyundaki silahların güç dengelerinde değişikliğe gidilecek. Bazı yeni silahların eklenmesi, mevcut silahların da ortamlara, yer ve zamana göre düzenlenmesi söz konusu. Geliştiricinin bu zahmete girmesinin altında yatan sebep de bizzat kendisi tarafından açıklandı. PUBG ekibi tarafından gelen açıklamada, oyuncuların PUBG oyununda yer alan bazı silahları güçlü, bazılarını da güçsüz olarak ayırdığını, seçimleri de buna göre yaptıkları ifade ediliyor.

Bu ifadeyi ortadan kaldırmak isteyen ekip, bunun yerine oyuncunun kendisine en uygun silahı seçmesini ve öyle oynamasını istiyor. Güçlü, güçsüz silah ayrımını kaldırmak amacıyla bu doğrultuda çalışmalar sergileyen ekip, eğer amaçladığı şeyi başarırsa sadece bazı silahların değil tüm silahların kullanılmasını sağlamış olacak.

Etiketler: , ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)