Merakla Beklenen Project: Gorgon Çıktı!

Fahri Gün 13 Mar 2018 Oyun 496  0

Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Project: Gorgon çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkış tarihi olarak 13 Mart gösteriliyordu ve nitekim öyle de oldu.

MMORPG türünün oyuncu kitlesi oldukça fazla ve Project: Gorgon oyunu da ilgiden nasibini alan yapımlardan biri. Daha çok özgürlükçü yapısı ile dikkat çeken oyun, sizi oyun esnasında tamamen serbest bırakıyor. Böylece keşfedilebilecek pek çok öğe sizleri bekliyor. Özgür ve güçlü MMORPG yapısı ile dikkat çeken Project: Gorgon, grafiksel olarak The Witcher serisinin ilk oyununu hatırlatıyor.

Project: Gorgon, Steam sayfası üzerinden bugün çıkarken, %25 indirim de aldı. Oyunun erken erişim fiyatı 61.00 TL iken indirimle birlikte 45.75 TL oldu. Çıkışını ilk olarak erken erişim şeklinde gerçekleştirdi yani henüz tam sürümü çıkmadı. Fakat indirim geçerlilik süresinin 19 Mart tarihinde sona ereceği  düşünülürse tam sürümün de 19 Mart akşamı çıkacağı söylenebilir. Çünkü daha önce oyunun erken erişim sürümünden kısa bir süre sonra tam sürümün çıkacağı ifade edilmişti.

Oyun Elder Game – LLC tarafından geliştirildi. Yalnızca İngilizce dil desteği bulunuyor ve şu an için Türkçe yama gelmesi gibi bir durum söz konusu değil. Oyunun henüz erken erişim sürecinde olduğu düşünülürse ilerleyen süreçte pek çok dil seçeneği de eklenecektir.

Project Gorgon, grafikleri itibariyle sistem gereksinimleri düşük olan bir oyun. Oyunu oynayabilmek için Intel Core 2 Duo veya eşiti bir işlemciye, HD 3870 veya eşiti bir grafik kartına, 4 GB RAM’e, 10 GB boş alana ve  Windows 7 üzeri 64 bit işletim sistemine sahip olmak yeterli.

Etiketler:
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)