Mario Kart Tour Stratejisi Kullanıcıları Kızdırdı

Fahri Gün 29 Eyl 2019 Oyun 542  0

Mikro ödemeler günümüzde uygulamalarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle mobil uygulamalara yönelik olarak son dönemde arttıklarına şahit oluyoruz.

Dünyanın gelmiş geçmiş en meşhur oyun serisi olarak kabul edilen Super Mario, geçtiğimiz günlerde karşımıza Mario Kart Tour isimli mobil oyunla çıktı. Ancak bu oyunla ilgili olarak uygulanan strateji oyuncuların bir hayli moralini bozdu.

Mikro ödemeler sabrı taşırdı

Mario Kart Tour oyunu milyonlarca oyuncu tarafından indirildi ve oynanmaya başlandı ancak içerisinde mikro ödemelerin yoğunluklu olması ve mikro ödeme tarzı bakımından oyuncuları bir hayli kızdırdı. Aylık abonelikle kullanıcıların karşısına çıkan oyun, ücretsiz oyun içerisinde ücret talep ederek oyuncuların canını sıkıyor. Mesela oyunda Mario ile oynayabilmeniz için dört kez abonelik satın almış olmanız gerekiyor. Dolayısıyla bu tavır ücretsiz olarak oynamak isteyenlerin bir hayli önünü tıkıyor.

Mario ile oynamak için ücret ödemek gerekiyor

Mobil oyunlar için para ödemek istemeyen büyük bir kitle, Nintendo tarafından alınan bu kararı protesto ediyor. Tepkilerin sonuç verip vermeyeceğini ise bekleyip göreceğiz.
Etiketler:
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)