LoL Kullanıcı Adı Unutma Sorunu Çözüm Yöntemi

Fahri Gün 18 Haz 2022 Oyun 73  0

Yeni yazımızda League of Legends isimli popüler oyunda kullanıcı adını unutma problemini nasıl giderebileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer vermekteyiz. İşte ayrıntılar…

League of Legends video oyunu günümüzde dünya çapında popüler olan çok oyunculu online yapımlardan biridir. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan video oyununa erişim sağlayabilmek için kullanıcı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor.

Resmi adresi leagueoflegends.com/tr-tr/ olan video oyununda oyuncular zaman zaman kullanıcı adını ve hatta şifresini unutabiliyor. LoL oyununa giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifreyi muhakkak bilinmesi gerekiyor. Eğer bilgilerinizi unuttuysanız aşağıdaki adımları uygulayarak kullanıcı adı unutma problemini çözebilirsiniz.

League of Legends kullanıcı ismi unutma sorunu çözümü?

League of Legends internet sitesi olan leagueoflegends.com/tr-tr/ adresine giriniz. Ana sayfa içerisinde çok sayıda menü ve bilgilendirme göreceksiniz. Ardından sağ üst köşede yer alan Giriş yazan butonuna tıklayınız. Giriş ekranında sizi kullanıcı ismi ve şifre girme alanı karşılayacak olup, kullanıcı adınızı bilmediğiniz için Oturum Açamıyor Musun? Yazısına tıklayınız. Sonrasında da Kullanıcı Adını mı Unuttun? Yazısına tıklayınız ve mail adresinizi yazın. Kullanıcı adı unutma sorununun kolayca çözümü için mail adresini mutlaka bilmelisiniz. Eğer emin değilseniz birkaç mail hesabınızı yazarak deneme yanılma yöntemini kullanabilirsiniz. Mail adresinizi yazmanızın ardından size gönderilen ilgili mesajı görmek için mail kutunuza bakın. Eğer mesaj orada değilse spam kutusunu kontrol edin. Ardından mesajdaki yönergeleri uygulayarak kullanıcı adı unutma sorununu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Bir süredir girilmeyen LoL hesabı problemi çözümü

Kullanıcıların uzun bir süre giriş yapılmayan hesaplarında problem yaşadığı da bilinmekte olup, bu gibi durumlarda ufak bir işlem yapılması gerekiyor. League of Legends internet sitesini görüntüleyiniz ve sonrasında sağ üst köşede bulunmakta olan Giriş butonuna tıklayınız. Oturum Açamıyor Musun? Yazısına tıklayınız. Sonrasında Bir Süredir Oynamıyor Musun? Yazısına tıklayınız. Ardından çıkan ekranda Enter benzeri butona tıklayıp LoL hesap bilgilerinizi yazarak giriş yapınız. Sonrasında da yeni bir kullanıcı adı belirleyiniz.

Etiketler:
Doom Eternal Büyük Bir İndirime Girdi
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi
Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)