Korku Temalı En İyi Oyunlardan Resident Evil Village Hakkında Hoş Sürpriz!

Fahri Gün 12 Ara 2022 Oyun 311  0

Korku oyunu temasına sahip en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen Resident Evil Village yapımı Steam platformu üzerinde büyük çaplı indirim aldı. Oyunun fiyatı yarı yarıya indi.

Enflasyon nedeniyle fiyatların Türkiye’de bir hayli pahalı olduğu bilinen bir gerçek olup, yine de indirim dönemlerinde oyunları gerçekten de cazip fiyatlardan satın alabilmek mümkün oluyor. Steam platformu şu ana kadar kullanıcılara gerçek indirimler sundu ve yine gerçek bir indirimle karşımıza çıktı.

Korku oyunu temasına sahip en iyi oyunlardan biri olarak bilinen Resident Evil Village, Steam platformu üzerinde yeni bir indirim almış durumda. Normal fiyatı 269,00 TL olan video oyunu için %50 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 134,50 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı Çarşamba akşamı yani 14 Aralık akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup Resident Evil Village oynamak isteyenlerin bunu dikkate almasını öneririz.

Demo sürümü de bulunuyor

Dilerseniz Resident Evil Village resmi sayfası üzerinden oyunun ilk olarak demo sürümünü indirip oynayabilir ve böylece tam sürümü satın almaya karar vermek konusunda kendinize yardımcı olabilirsiniz.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)