Immortals of Aveum İçin Yayınlanan Video Heyecan Uyandırdı

Fahri Gün 10 Ara 2022 Oyun 293  0

Bir süredir beklenen büyü tabanlı FPS oyunu Immortals of Aveum ile ilgili olarak oyuncuları heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Oyun için tanıtım videosu yayınlandı.

Video oyunu kategorisinde sevilen stüdyolardan olan Ascendant Studios, içgüdüsel ve sinematik bir hikaye deneyimi sunacak olan Immortals of Aveum üzerinde çalışıyor. Bağımsız stüdyo daha önce pek çok başarılı oyun ortaya koymuştu ve bu sefer de Immortals of Aveum üzerinde çalışmalar yürütüyor.

The Game Awards 2022 etkinliği esnasında resmi olarak tanıtım fragmanıyla duyurusu yapılan Immortals of Aveum hakkında yayınlanan video heyecan uyandırdı. Video oyuna ilişkin detaylar gözler önüne serildi.

 2023 yılı içerisinde hem bilgisayar platformunda hem de yeni nesil konsollara gelecek olan Immortals of Aveum video oyunuyla ilgili olarak beklentiler büyük ve yapımın nasıl bir satış performansı sergileyeceği hususu şimdiden epey merak ediliyor. Oyuna ilişkin yayınlanan tanıtım görüntülerini hemen aşağıdan izleyebilir veya oyuna dair ilk izlenimlere sahip olabilirsiniz.

Videodan da görüleceği üzere kısa da olsa oyun içi görüntülerine yer verilmiş. Böylece oyunun grafiklerinin nasıl gözükeceğiyle ilgili olarak fikir sahibi olmamız sağlanmış ve grafiklerine bakacak olursak iddialı bir yapımın geldiğini söyleyebiliriz.

Etiketler:
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)