Kamyon Sürme Temasına Sahip Olan Etkileyici Oyunlar

Fahri Gün 09 Şub 2023 Oyun 286  0

Bu yazımızda kamyon sürme temalı etkileyici video oyunlarına değiniyoruz. İşte kamyon sürme temalı yapımlar…

Bazı oyunlar tır sürme, kamyon sürme üzerine kuruludur ve bu tarz yapımlar genelde oyuncuların ilgi duyduğu, daha çok rahatlamak veya gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak için tercih ettikleri oyunlardır. Şimdi sizler için bu alanda en başarılı oyunlara değineceğiz.

Euro Truck Simulator 2

Türkiye’de en çok oynanan tır simülasyonu olan Euro Truck Simulator 2 oyununda kamyonlarınızı özelleştirebilir, paket teslimleri gerçekleştirebilir ve zaman içerisinde kamyon şirketi için çalışmak yerine kendi kamyon şirketinizi oluşturarak kendiniz için çalışabilirsiniz. Makul bir paraya sahip olduğunuzda kendi aracınızın bakımını ve oluşabilecek ek masrafları üstlenebileceğiniz kamyon şirketinizi oluşturabileceğiniz video oyunu, geniş haritaları ve sürekli olarak desteklenip yenilikler almasıyla dikkat çekmektedir.

American Truck Simulator

Kamyon sürme temalı başarılı oyunlardan biri olan American Truck Simulator oyununda Amerikan kamyonlarını sürebilir ve teslimatlar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde alacağınız görevler dolayısıyla haritanın her bölgesine gidebiliyorsunuz. Aracınızı hem içeriden hem de dışarıdan özelleştirip iç mekanı ve daha fazlasını değiştirebiliyorsunuz.

MudRunner

Son derece kaygan, sürmesi oldukça zor yollara sahip olan bir oyundur ve aynı zamanda yollar kamyon hasarına neden olabilecek meyillere sahiptir. Oyunda yüklü araçlar kullanıyorsunuz ve yükün çoğunu kütükler oluşturmakta. Oyunda navigasyon olarak sadece kaba bir harita ile pusula kullanabiliyorsunuz. Aracı zorlu koşullarda herhangi bir zarar görmeden hedefine ulaştırmalı ve kargoyu teslim etmelisiniz.

Hard Truck 2: King of the Road

Eski ve eğlenceli oyunlardan biri olup başarılı bir kamyon sürme deneyimi yaşatmaktadır. Büyük bir teçhizat yelpazesi bulunan oyunda çok sayıda özelleştirme imkanı da bulunmaktadır. Böylece oyundaki çeşitlilikten yararlanarak özel düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Oyunda teslimat detaylarını toplayıp her birini olabilecek en iyi şekilde tamamlamak önem arz ediyor.

Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)