İnternetten Öğrenilebilecek Yetenekler

Fahri Gün 15 Tem 2023 İnternet 288  0

Bu içeriğimizde internet üzerinden edinebileceğiniz yeteneklerin neler olduğuyla ilgili olarak bilgilere yer vermekteyiz. İşte internet ortamından öğrenebileceğiniz beceriler…

İnternet üzerinden öğrenebileceğiniz çok sayıda beceri bulunmakta olup, yazımızda sizler için bunlardan bazılarına değineceğiz.

Bir işe girerken CV’niz istenmekte olup, mezun olduğunuz bölümün yanında kabarık bir CV adına çeşitli yeteneklerinizin olması avantaj olacaktır. Bir şirketin sizi işe alabilmesi için kalabalık bir CV’nizin olması önem arz etmekte olan bir durumdur ve şimdi bahsedeceğimiz yetenekleri öğrendiğiniz zaman daha avantajlı olacaksınız. Üstelik bu yetenekleri internet ortamından öğrenmeniz mümkündür.

İngilizce Yeteneği

İngilizce dilini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu her ne kadar çok zor gözüksede B2 İngilizce seviyesini internet üzerinden öğrenmek mümkündür. Daha aktif bir İngilizce gerektiren işlerde ise ileri seviye İngilizce öğrenmeniz gerekeceğinden İngilizcenizi sadece internet üzerinden yeterli seviyeye getiremeyebilirsiniz. Yine de Udemy, YouTube gibi platformlar aracılığıyla İngilizceyi anlayabilecek hale gelebilirsiniz ve bunu CV’nizde belirttiğiniz zaman izin için önemli bir artı olacaktır.

Bilgisayar Kullanımı ve Programlama Yeteneği

Bilgisayar becerisine sahip olmak pek çok iş kolu için önemli bir avantaj olarak görülür. Bilgisayar üzerine ofis programları v.b. yazılımları iyi bir şekilde kullanmak adına öğrenebilirsiniz. bunun yanı sıra bazı programlama dillerini de öğrenebilir ve bu sayede özellikle bilgisayar ile ilgili olan işlerde işe girme olasılığınızı artırabilirsiniz.

Diksiyon Yeteneği

İnternet üzerinden diksiyonunuzu geliştirebilirsiniz. Bir ürünü satmak gibi karşı tarafı ikna etmenizi gerektiren işlerde diksiyon epey önemlidir. Konuşurken ki tavrınız , karşı tarafa kendinizi dinletmeniz açısından epey önemlidir. Bu hususta online kurslardan faydalanabilir veya internet üzerinden çeşitli videolar izleyerek de öğrenebilirsiniz.

Wayfair Hakkında Bilgiler
Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)