Human : Fall Flat Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 26 Mar 2023 Oyun 317  0

Zaman zaman Steam platformunda meydana gelen büyük çaplı indirimleri sizlerle paylaşıyoruz ve bu sefer de Human: Fall Flat video oyunu için uygulanmış olan büyük çaplı indirimden bahsedeceğiz. İşte habere dair tüm detaylar…

Piyasaya sürüldüğü dönemde farklı tarzı ile oyuncuların dikkatini çeken ve uzun süredir oyuncular tarafından ilgiyle oynanan Human : Fall Flat video oyunu, bulmaca tabanlı eşli komik oyunlardan biri ve bu yönüyle oyuncuların dikkatini çeken bir yapım.

Gerek eleştirmenlerden gerekse oynayan oyunculardan yüksek not almayı başaran Human : Fall Flat oyununu eğer hala oynamadıysanız uygulanan yeni indirimlerin sizin için tam bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz çünkü oyunun fiyatı uygulanan indirimle beraber kayda değer seviyede düşmüş durumda.

Human : Fall Flat için gerçekleştirilen %70 oranında indirimle beraber oyun gayet cazip bir hale geldi. Normal fiyatı 190,00 TL olan video oyunu kısa süreliğine 57,00 TL’ye düştü. Uygulanan indirim fırsatı 6 Nisan akşamına kadar devam etmekte. Böylece oyunu normalde olduğundan daha uygun bir fiayta satın alma şansınız bulunuyor. Oyunu alabilmek için Steam üzerinden Hmuan : Fall Flat sayfasını görüntüleyerek Sepete Ekle butonuna tıklayabilirsiniz.

Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)