Honor 10 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Daha Geldi

Fahri Gün 26 Eyl 2018 Oyun 205  0

Honor markası Honor 10 için beklenmedik bir güncelleme daha yayınladı. Bu güncelleme özellikle ekran tepkime süreleri konusunda farklılıklar sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Huawei şirketinden artık ayrılacağı iddia edilen, ancak daha sonra Huawei çatısı altında çalşımaya devam edeceği açıklanan Honor markası, telefonlar için güncellemeleri zamanında sunabilmek için yoğun bir çaba sarfetmekte. Özellikle Honor 10 gibi modelleri oldukça önemseyen Honor, bu modeller için hazırladığı özellikleri kullanıcılara taktim ediyor.

Henüz geçtiğimiz günlerde Honor 10 için bir güncelleme gelmişti. İşte bu yüzden yayınlanan yeni güncelleme epey sürpriz oldu. Paylaşılan yeni güncellemenin sistem kararlılığı, güvenlik ve ekran tepkimeleri hususunda yenilikler sağladığı ortaya çıktı. Özellikle savaş oyunlarda ekran tepkime süresini arttırmaya yarayan bu güncelleme, telefondan oyun oynamayı seven yeni nesil mobil oyunculuğun hoşuna gidecek. Ekran tepkime sürelerinin iyileştirilmesi, oyunlarda daha başarılı olabilmek adına önem arz etmekte. Böylece oyuncular reflekslerini en doğru şekilde yansıtabilmekte ve oyunlarda daha başarılı olabilmekte.

Honor, ilerleyen süreçte Honor 10 akıllı telefonu için yine güncellemeler paylaşmaya devam edecek. Şirket farklı pek çok model daha piyasaya sürecek ve böylece akıllı telefon dünyasına çeşitlilik kazandırmayı sürdürecek.

Etiketler:
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)