Fallout 76 Beta Tarihi Açıklandı

Fahri Gün 27 Eyl 2018 Oyun 218  0

Heyecanla beklenen yeni Fallout oyunu Fallout 76’nın beta sürümünün ne zaman çıkacağı açıklandı. İşte ayrıntılar…

Günümüzün en çok sevilen oyun serilerinden biri olan Fallout, yakında Fallout 76 ile renklilik kazanacak. Fallout 76, uzun bir süredir oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor ve nihayet Ekim ayının sonunda beta aşaması olarak sunulmaya başlanacak.

Oyun beta sürecindeyken yalnızca belli başlı kitle tarafından incelenip mercek altına alınabilecek. Dolayısıyla isteyen her oyuncunun Fallout 76 beta sürümüne ulaşması mümkün olmayacak. Beta sürümünün çıkış yapacağı tam tarih ise 30 Ekim 2018. Xbox One sahipleri, diğer platformdan oyunculara nazaran daha şanslı olacak çünkü oyunu biraz daha erkenden oynama fırsatları olacak.

Bathesda tarafından yapılan açıklamaya göre beta sürümü edinen ve oynamaya başlayan oyuncular, oyunun tam sürüm olarak çıkış yapacağı 14 Kasım tarihinden sonra, sahip oldukları beta sürümü tam sürüme aktarabilecekler. Yani beta sürümde kaldıkları yerden tam sürümde oynamaya devam edebilecekler. Bu pek çok oyuncuyu memnun edecek bir gelişme.

Bathesda, Fallout 76 beta süresince çeşitli stres testleri yapacak ve oyun ile ilgili görüşleri değerlendirecek. Dolayısıyla tam sürüm çıkış yapmadan önce binevi makyaj yapacak ve o şekilde oyuncuların karşısına çıkaracak.

Etiketler: ,
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi
Path of Exile İçin Mobil Sürüm Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)