Pocophone F1 Beklenenden Yüksek Bir Fiyattan Satılabilir

Fahri Gün 28 Eyl 2018 Mobil 275  0

Pocophone F1 modeli Türkiye pazarında kendisini göstermeye başlıyor. Yakında pek çok satıcıda Pocophone F1 görebiliriz. Ancak ürünün çok ucuz fiyattan satılmasını bekleyenler biraz hayal kırıklığı yaşayabilir.

Akıllı telefon dünyasının en ünlü markalarından biri haline gelen Xiaomi, Pocophone ile farklı bir hava sunuyor. Pocophone, daha az maliyetli ürünlerle oluşturulan akıllı telefonları bizlere sunuyor. Dolayısıyla Pocophone, fiyat anlamında Xiaomi’nin en uç noktası diyebiliriz.

Pocophone F1 modeli de sahip olduğu özelliklere nazaran son derece uygun fiyatlı bir model. Cihazın 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunan versiyonu 300 Dolardan, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı bulunan versiyonu da 415 Dolardan satılıyor. Bu fiyatlar Çin pazarı için geçerli olup ürünün çok yakında ülkemizde de satılması bekleniyor.

Yaşanan son gelişmeler, Pocophone F1’in bazı Türk perakende satış noktalarında satılmaya başlandığını gösteriyor. Sızıntılara göre telefon Türkiye’ye 3.599 TL’den giriş yapıyor. Bu fiyatlandırma beklentinin biraz üzerinde gibi gözüküyor. Ancak ilerleyen süreçte diğer perakende satış noktalarında da satılmaya başlanacağını, dolayısıyla bu fiyatta olumlu yönde bir değişkenlik yaşanabileceğini de ifade etmek gerekiyor.

Dileriz önümüzdeki süreçte Pocophone F1 modeli ülkemizde uygun bir fiyattan satışa sunulur. Böylece güçlü bir akıllı telefon sahibi olmak isteyenler uygun bir fiyattan sahip olabilir.

Etiketler: ,
Huawei P Smart 2019 Hakkında Yeni Güncelleme Müjdesi!
Yeni Blackview A80 Pro, Çok Uygun Fiyatıyla Şaşırtıyor
Redmi Note 8 Pro Yeni Rengiyle Çok Konuşulacak
Razer Phone 2 Fiyatlarına İlişkin Sürpriz Değişiklik!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)