Oyun Fiyatları Artınca Taksitle Oyun Satın Alma Dönemi Başladı

Fahri Gün 25 Eyl 2018 Oyun 235  0

PlayStation 4 konsolundaki oyunların fiyatları özellikle son zamanlarda Sony tarafından çok fazla artırıldı. Bu durum oyuncuların ceplerini yaktı. Pek çok oyuncu artık PlayStation 4 oyunu satın almayı bırakınca Sony çareyi taksit getirmekte buldu.

Günümüzde pek çok oyuncu konsollar üzerinden oyun oynamaya devam ediyor. Ancak video oyunları eskisine nazaran çok daha pahalı. Eskiden satın aldığınız bir konsol fiyatına artık yalnızca bir üst düzey oyunu satın alabilmektesiniz. Dolayısıyla piyasa epey değişti.  Örneğin God of War oyunu şu an Playstore üzerinde 249.00 TL’den satılıyor ve bu durum pek çok oyuncunun belini büküyor. Türk Telekom ile bir anlaşma yapan Sony, oyunları 12 ay taksitli bir şekilde satmaya başladı. God of War oyununu 249.00 TL peşin fiyatla satın almak yerine 12 ay X 20.75 TL taksitle satın alabilmeniz mümkün.

Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan bu avantaj, pek çok Türk Telekom kullanıcısına cazip geleceğe benziyor. Zira normalde taksit uygulandığı zaman faiz de getirildi. God of War oyununda böyle bir faiz uygulanmamış. Eğer söz konusu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Playstore üzerinden aradığınız oyunu aratın ve çıkan sayfadan Hemen Satın Al butonunu kullanın. Örneğin God of War sayfasına gitmek için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor
Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)