GTFO Korku ve Aksiyon Dozajıyla Çok Konuşulacak

Fahri Gün 22 Haz 2018 Oyun 286  0

Uzun süredir geliştirilen GTFO, bu yıl içerisinde resmen raflarda olacak. Oyun özellikle korku ve aksiyon kategorilerine ağırlık veriyor. Yılın en iyi korku oyunu olmaya geliyor. 

Günümüzde sayısız korku oyunu bulunuyor ancak bunlardan sadece bazıları oyuncuya istediği korku dozajını yaşatmayı başarıyor. Left 4 Dead bu konuda çok başarılıydı ve pek çok oyuncuya göre gelmiş geçmiş en korkunç oyun. İşte GTFO şimdi Left 4 Dead gibi adından söz ettirmek için geliyor.

Grafikleri üzerinde yoğun çalışmalar sergilenen ve günümüzün grafik ve oynanış kalitesini yansıtması beklenen GTFO, bizleri karanlık, acımasız bir dünyaya yolcu edecek. Oyunda toplam dört kişi olacağız ve kurtuluşun yollarını arayacağız. Diğer üç kişi ile beraber en temel göreviniz hayatta kalabilmek olacak ve bu hiç de kolay olmayacak.

Oyunda çok fazla farklı türde yaratık bulunacak ve bunlar sizi gördükleri her yerde saldıracak. Yaratıkların farklı saldırma stilleri ve nitelikleri olacak. Bu yüzden bir yaratığı öldürebilmek için onun zayıf noktaları hakkında bilgi sahibi olmanız bile gerekebilir.

Oyunun net olarak hangi gün çıkacağı açıklanmasada bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştireceği açıklandı. İlk seferde yalnızca İngilizce dil seçeneği ile Steam’de yer alacak. Ardından diğer diller için de destek sunulacak.

Etiketler: , ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)